O NAS

Kim jesteśmy? Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią i ofertą na podstronie o nas – Panele-Sloneczne.com. Od 1986 roku działamy w branży Energetycznej oraz Importowej, dostarczając naszym klientom wysokiej jakości Odnawialne Źródła Energii. Specjalizujemy się w organizacji oraz prowadzeniu projektów OZE różnej wielkości i złożoności.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo moduły fotowoltaiczne oraz falowniki, które są sprawdzonym i niezawodnym sprzętem do budowy instalacji fotowoltaicznych. Nasze produkty spełniają oczekiwania i wymagania wielu inwestorów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Gwarantujemy, że nasza oferta jest technicznie dopracowana i w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, możemy pochwalić się tym, że prezentujemy Państwu rzeczywisty stan magazynowy online, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się o dostępność towarów.
 
Nasza firma została doceniona przez naszych klientów i branżę. Otrzymaliśmy laur Firmy Godnej Zaufania w 2023 roku oraz wyróżnienie dla najlepszych sklepów online 2020-2021. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i stale dążymy do poprawy jakości naszych usług.
 
Nie ograniczamy się jednak tylko do dystrybucji podzespołów i zestawów instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy również kompleksowe rozwiązania w zakresie budowy farm fotowoltaicznych, systemy kompensacji mocy biernej, sieci energetycznych średnich i niskich napięć, stacji transformatorowych oraz innych elementów niezbędnych do realizacji projektów OZE. 
 
Nasz sklep online to nowoczesna i zautomatyzowana platforma zakupowa, która ułatwia Państwu proces zamawiania, płatności i dostawy. Korzystamy z własnego autorskiego oprogramowania, które wspiera nas w automatyzacji obiegów dokumentów sprzedażowych oraz dostawy.
 
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i doświadczenia lekkości zamówień, dostaw i realizacji projektów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów i usług.

 

Niech Słoneczko świeci!

panele-sloneczne.com - o nas

Dostawca OZE

Prowadzimy łańcuchy sprawnych dostaw i realizacji projektów OZE

 

Nagrodzeni :

Pisali o nas :

baterie

Kompensacja mocy biernej |

Baterie kondensatorów

Budujemy kompensatory mocy biernej linii średniego oraz niskiego napięcia. Realny zysk finansowy dla Farmy PV w ramach jej utrzymania. Eliminacja opłat w fakturach dystrybucji. Analiza przykładów dostępna TUTAJ, Więcej: www.grupaORION.pl

Więcej o kompensacji mocy
panele-sloneczne.com - o nas

Oświetlenie oraz iluminacja obiektów

Fot. Muzeum Narodowe, Pałac Biskupów w Kielcach. projektowanie i wykonanie iluminacji obiektów, w tym nominowany w Konkursie PHILIPS, Polska Architektura 2013

Pałac Biskupów – Muzeum Narodowe w Kielcach wraz z Biblioteką Uniwersytecką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego współtworzą dziś wizytówkę Województwa Świętokrzyskiego.

Referencje
panele-sloneczne.com - o nas

Projekty sieci energetycznych

Projektowanie oraz wykonawstwo w zakresie:
– przyłączy elektroenergetycznych niskiego napięcia
– linii średniego napięcia
– modernizacji sieci elektroenergetycznych
– sieci światłowodowych
– linii oświetlenia ulicznego
– instalacji elektrycznych wewnętrznych

Referencje
panele-sloneczne.com - o nas

Stacje transformatorowe

Projekt oraz budowa stacji transformatorów słupowych i kontenerowych każdej mocy, dopasowanych do potrzeb inwestora i możliwości technicznych infrastruktury.

Referencje
panele-sloneczne.com - o nas

Wykonawstwo budowlane

Realizacja szeregu przedsięwzięć projektowo‑budowlanych sektora prywatnego oraz państwowego jako Generalny Wykonawca Inwestycji o wartości powyżej 300 000 PLN.

Referencje
panele-sloneczne.com - o nas

Obrót energią elektryczną

Współpracujemy ściśle z koncesjonowaną spółką obrotu energią elektryczną, dzięki czemu wspólnie obsługujemy zarówno prywatnych przedsiębiorców, instytucje publiczne, jak również odbiorców indywidualnych.

Zapewniamy odkup energii wytworzonej
w instalacji PV.

Powrót

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER