0
Twój koszyk jest pusty

Haitai

Panele fotowoltaiczne od Haitai Solar

Haitai Solar jest chińskim dostawcą paneli fotowoltaicznych, który działa nieprzerwanie od 2006 roku. Działając prężnie na rynku od lat, dostarczają na bieżąco coraz to nowocześniejsze rozwiązania z branży OZE. Czynnikiem decydującym o sukcesie przedsiębiorstwa jest rozwój technologii oraz umiejętność sprostania potrzebom rynku dzięki kreatywnemu podejściu do projektowania produktów. Za sprawą swoich produktów Haitai Solar chce przyczyniać się do maksymalizacji korzyści płynących z wykorzystania energii słoneczne.

Misją firmy jest utrzymanie zaangażowania w dostarczanie produktów i usług, które wpływają na zwiększenie korzyści wynikających z wykorzystania energii słonecznej. Od 2020 roku panele słoneczne Haitai są dostępne również w Europie, a wg danych za 2021 rok Haitai Solar dostarczyła panele słoneczne o łącznej mocy 8 GW.

Czy Haitai to poważna firma?

Dzięki osiągnięciu właśnie 8 GW, firma Haitai znalazła się w top 10 największych producentów dostarczających panele fotowoltaiczne w Chinach, a jeśli to jest niewystarczający argument żeby uznać, że warto wejść we współpracę z produktami tej firmy, to możemy tutaj również wspomnieć o fakcie zastosowania najnowocześniejszych i automatycznych linii produkcyjnych, które pozwalają tworzyć produkty wysokiej jakości w stosunkowo krótkim czasie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtry Wyniki sortowania
Reset Zatwierdź

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER