Dostawa

Znajdujesz się w opisie warunków realizacji zamówienia Panele-Sloneczne.com

Prosimy przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z poniższą treścią. Ufamy tekst będzie pomocnym wsparciem dla budowy jakości naszej współpracy.

Jesteśmy dostępni  
 +48 727 710 027
 BIZNES@Panele-Sloneczne.com


Wartość transportu dla jednej pełnej palety modułów PV : 
330.00 – 390.00 PLN netto + VAT z dostawą na terenie kraju.
(Istotny jest wymiar modułu)

Wartość transportu krajowego dla jednego falownika:
50.00 PLN netto + VAT z dostawą na terenie kraju poniżej 30kg.
220.00. PLN netto + VAT dla falownika powyżej 30kg. 

Realizacje kontenerowe wyliczane indywidualnie. 
Portfolio dostępne w linku www.Panele-Sloneczne.com/stock 

 

W hurtowni OZE online www.Panele-Sloneczne.com zamówienia składamy za wsparciem strony internetowej, lub e-mail BIZNES@Panele-Sloneczne.com,

Wybrać mogą Państwo interesujące produkty. Minimum zamówienia są to 5szt. modułów PV lub falownik 1szt. Organizując dla Państwa zamówienie poniżej 1 pełnej palety PV pojawić może się dopłata 100 PLN netto dla potrzeb specjalnego przygotowania zamówienia oraz prac magazynowych (dotyczy tylko magazynu Łódź). 

Innymi słowy pełne palety nie są naliczane opłatą dodatkową, natomiast niepełne mogą tak.


Każde zamówienie wysłać możemy do Państwa kurierem,  lub odebrać mogą Państwo osobiście do wyboru. W karcie każdego produktu znajduje się informacja, w którym magazynie znajduje się dziś towar.

Wskazany przez Państwa sposób dostawy prześlemy w pro forma.
Podobnie w przypadku odbioru własnego (EXW) informacja ta znajduje się w pro forma. 

Magazyn we Wrocławiu 
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi 
Gospodarz 51a,
95-030 Rzgów


Wybierają Państwa interesujące produkty. Drogą email otrzymają Państwo potwierdzenie otrzymania zamówienia. Następnie, w kolejnej wiadomości prześlemy Państwu email pro forma do opłaty w terminie 1 dzień roboczy. Prosimy o cierpliwość, potrzebujemy dokładnie sprawdzić zamówienie. Pro forma jest to nasze potwierdzenie przyjęcia zamówienia. W przypadku nieopłacenia pro forma w podanym terminie pozwalamy sobie na możliwość anulowania zamówienia. 


W pro forma znajdują się wszystkie podane przez Państwa informacje dot. zamówienia, w tym m.in. :
adres dostawy, kontakt telefoniczny do odbierającego, wszystko dla sprawnej realizacji dostawy. Przed opłatą prosimy o sprawdzenie podanych informacji. Pro forma jest ostatnim dokumentem przed realizacją dostawy. Opłata oznacza akceptację podanych w niej danych (w tym niniejszy tekst oraz regulamin). 

Po zaksięgowaniu pełnej wpłaty lub jeśli posiadają Państwo u nas kredyt kupiecki i brak jest zobowiązań finansowych, dla których upłynął termin płatności, potrzebujemy jeden pełen dzień na przygotowanie wysyłki zamówienia. Termin dostawy jest zawsze orientacyjny. Dostawa nastąpi w ciągu 5 dni roboczych, natomiast najczęściej są to  2-3 dni robocze od dnia przyjęcia wpłaty pro forma. 

Fakturę końcową prześlemy tuż po realizacji – dostawie zamówienia, lub w dniu wysyłki na wskazany adres.


Dostawa prowadzona jest z magazynów we Wrocławiu, Łodzi. Standardem dostaw jest auto z windą, co nierzadko jest wsparciem w rozładunku. Po otrzymaniu towaru prosimy o sprawdzenie, fizyczne oględziny oraz podpis dokumentu odbioru. Przyjęcie towaru oznacza, że jest on zgodny z zamówieniem bez wad fizycznych i zewnętrznych uszkodzeń. Wszelkie inne uwagi oraz sugestie prosimy zgłaszać poprzez email w ciągu 24 godzin od odbioru towaru. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pomocne reklamacji dokumenty znajdują się w stopce strony, skrót [ tutaj ].


Termin realizacji mogą Państwo bezpłatnie przesunąć o maksymalnie dwa tygodnie od dnia opłaty za zamówienie. W przypadku dłuższego postoju towaru w magazynie zastrzegamy sobie możliwość przeniesienia na Państwa kosztów magazynowania. Jeśli chcą Państwo opóźnić dostawę, prosimy o dodanie uwagi w polu informacje dodatkowe w chwili dokonywania zakupów. 


Zmiany w złożonych już zamówieniach będą rozpatrywane tylko przed wysłaniem towaru z magazynu pod wskazany adres. 

 

Dziękujemy, że zapoznali się Państwo z treścią 
Zespół Panele-Sloneczne.com

 

Powrót

WSPARCIE

+48 727 710 027
BIZNES@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER