Dostawa

Znajdujesz się w opisie warunków realizacji zamówienia Panele-Sloneczne.com

Prosimy przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z poniższą treścią. Ufamy tekst będzie pomocnym wsparciem dla naszej współpracy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Kontakt :
 +48 604 463 091
 BIZNES@Panele-Sloneczne.com


Wartość transportu dla jednej pełnej palety modułów PV :
330.00 PLN netto + VAT z dostawą na terenie kraju.

Wartość transportu krajowego dla jednego falownika:
50.00 PLN netto + VAT z dostawą na terenie kraju poniżej 30kg.
200.00. PLN netto + VAT dla falownika powyżej 30kg. 

Realizacje kontenerowe wyliczane indywidualnie. 


Zamówienia składane są za wsparciem sklepu www.Panele-Sloneczne.com lub przez e-mail BIZNES@Panele-Sloneczne.com,

Wybrać mogą Państwo interesujące produkty. Minimum logistyczna jest to 5szt. modułów PV lub falownik 1szt. Zamówienia niepełnych palet paneli pv, czyli mniej od fabrycznie zapakowanych ilości realizujemy tylko w odbiorze własnym w naszym magazynie ( incoterms EXW ). Organizując dla Państwa zamówienie poniżej 1 pełnej palety zastrzegamy możliwość doliczenia 100 PLN netto dla fizycznego uzupełnienia palety w magazynie. Innymi słowy pełne palety nie są naliczane opłatą dodatkową, natomiast niepełne tak. 

Zamówienia powyżej jednej pełnej palety wysłać możemy do Państwa kurierem wg. cennika lub odbiorą Państwo osobiście do wyboru. W karcie każdego produktu znajduje się informacja, w którym magazynie znajduje się towar. Podobnie w przypadku chęci odbioru własnego (EXW) informacja ta znajduje się w przesłanym Państwu pro forma. 

Magazyn we Wrocławiu | Panele-Sloneczne.com
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi | Panele-Sloneczne.com
Gospodarz 51a,
95-030 Rzgów


Drogą email otrzymają Państwo potwierdzenie otrzymania zamówienia. Następnie, w kolejnej wiadomości otrzymają Państwo email pro forma do opłaty w terminie 2 dni. Prosimy o cierpliwość, potrzebujemy dokładnie sprawdzić zamówienie. Pro forma jest to nasze potwierdzenie przyjęcia zamówienia. W przypadku nieopłacenia pro forma w podanym terminie zamówienie zostanie anulowane. 


W pro forma znajdują się wszystkie podane przez Państwa informacje dot. zamówienia, w tym m.in. :
adres dostawy, kontakt telefoniczny do odbierającego, Państwa uwagi dla potrzeb realizacji dostawy.  Przed opłatą prosimy o sprawdzenie podanych informacji. Pro forma jest ostatnim dokumentem przed realizacją dostawy. Opłata oznacza akceptację podanych w niej danych (w tym niniejszy tekst oraz regulamin). Fakturę końcową prześlemy tuż po realizacji zamówienia. 

Po zaksięgowaniu pełnej wpłaty lub jeśli posiadają Państwo u nas kredyt kupiecki i brak jest zobowiązań finansowych, dla których upłynął termin płatności, dostawa nastąpi w ciągu 5 dni roboczych. Najczęściej są to  2-3 dni robocze od dnia przyjęcia wpłaty pro forma. 


Termin dostawy jest zawsze orientacyjny. Dostawa prowadzona jest z naszych magazynów we Wrocławiu, Łodzi. Standardem naszych dostaw jest auto z windą, co nierzadko jest pomocne w rozładunku. Po otrzymaniu towaru prosimy o sprawdzenie, fizyczne oględziny oraz podpis dokumentu odbioru. Przyjęcie towaru oznacza, że jest on zgodny z zamówieniem bez wad fizycznych i zewnętrznych uszkodzeń. Wszelkie inne uwagi oraz sugestie prosimy zgłaszać poprzez email w ciągu 24 godzin od odbioru towaru. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. 


Termin dostawy mogą Państwo bezpłatnie przesunąć o maksymalnie dwa tygodnie od dnia opłaty za zamówienie. W przypadku dłuższego postoju towaru w magazynie zastrzegamy sobie możliwość przeniesienia na Państwa kosztów magazynowania. Jeśli chcą Państwo opóźnić dostawę, prosimy o dodanie uwagi w polu informacje dodatkowe w chwili dokonywania zakupów. 


Zmiany w złożonych już zamówieniach będą rozpatrywane tylko przed wysłaniem towaru z magazynu pod wskazany adres. 

 

Dziękujemy, że zapoznali się Państwo z treścią 
Zespół Panele-Sloneczne.com

 

Powrót

WSPARCIE

+48 604 463 091
BIZNES@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów