0
Twój koszyk jest pusty

V Edycja Konferencji Rynek Mocy w praktyce

rynek mocy w praktyce, V Edycja Konferencji Rynek Mocy w praktyce

29-30 sierpnia 2019, Warszawa

Pod koniec sierpnia zapraszamy Państwa na piątą już edycję konferencji Rynek Mocy w praktyce. Konferencja będzie skupiona na podsumowaniu doświadczeń przedsiębiorców branży OZE, związanych przede wszystkim z aukcjami i certyfikacjami, a także na wpływie zmian w aktach prawnych na polski rynek mocy.


W dniach 29-30 sierpnia 2019 zapraszamy do Warszawy i udziału
V edycji Konferencji Rynek Mocy w praktyce.

W trakcie nadchodzącej edycji skupimy się na podsumowaniu dotychczasowych doświadczeń z odbytych aukcji i certyfikacji jak również przedstawimy założenia aukcji głównych na rok dostaw 2024 zaplanowanych na grudzień 2019 oraz certyfikacji i aukcji dodatkowych, które odbędą się w marcu 2020.

Dużą uwagę skupimy na rozliczeniach obowiązku mocowego oraz na konsekwencjach nie wywiązania się przez wytwórcę z obowiązku.

Przedstawiony zostanie także wpływ aktów prawnych zawartych w tzw. pakiecie zimowym na polski rynek mocy, a w szczególności na jednostki emitujące więcej niż 550 gram CO2 /kWh.

Wśród prelegentów dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniami w trakcie konferencji znajdą się kluczowe osoby, przedstawiciele urzędów i instytucji, które wypracowały i w zajmują się w codziennej pracy zawodowej rynkiem mocy w Polsce.

Jesteśmy przekonani, że podczas nadchodzącej konferencji podobnie jak w trakcie poprzednich edycji stworzymy miejsce do ważnej merytorycznej debaty w gronie specjalistów.

Zapraszamy do udziału – dzięki naszym Ekspertom z wydarzenia z pewnością wyjdą Państwo z solidną dawką wiedzy.

Do zobaczenia w sierpniu,

Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
PowerMeetings.eu

Źródło cytatu:

Oficjalny opis wydarzenia na stronie organizatora www.powermeetings.eu

Powrót

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER