0
Twój koszyk jest pusty

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy

targi oze, Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy

10-11 września 2019r.

EXPO XXI WARSZAWA

Targi OZE. We wrześniu 2019 Warszawa po raz kolejny stanie się miejscem spotkania polskich i zagranicznych ekspertów oraz przedsiębiorców z branży OZE. W warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE–Energy oraz Strefy Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie TermoEXPO.

Targi Energii Odnawialnej RE-Energy to unikatowe wydarzenie targowe dedykowane szeroko pojętej energii odnawialnej (OZE). Podczas wydarzenia zostaną przedstawione najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. RE-energy to nie tylko możliwość pokazania

Państwu jak w prosty sposób zadbać o środowisko, ekologicznie dostarczyć i generować energię, ale jest to również możliwość poszerzenia dotychczasowej wiedzy o energetyce i ekologii poprzez konferencje tematyczne czy poszerzanie sieci kontaktów w strefie networkingu biznesowego.

Targi Re-Energy to miejsce spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. To tutaj świat biznesu spotyka się ze światem nauki. Na targach RE-Energy nie może zabraknąć nikogo, kto jest związany z branżą OZE!

Targi Energii Odnawialnej RE-Energy to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć w praktyce, jak innowacje w dziedzinie OZE przekładają się na codzienne działania i biznes. Uczestnicy targów będą mieli szansę nie tylko na zapoznanie się z najnowszymi trendami w produkcji zielonej energii, ale także na bezpośrednią wymianę doświadczeń z ekspertami i liderami branży.

Dodatkowo, RE-Energy to platforma dla start-upów i wynalazców, aby zaprezentować swoje pomysły i technologie, które mogą zrewolucjonizować rynek energii odnawialnej. Spotkania B2B, panele dyskusyjne i warsztaty będą sprzyjać nawiązywaniu nowych partnerstw i współpracy międzynarodowej.

Ważnym elementem targów będą również prezentacje dotyczące finansowania projektów OZE, w tym informacje o dostępnych dotacjach i kredytach na rozwój zrównoważonej energii. To szansa, aby dowiedzieć się, jak efektywnie pozyskiwać środki na inwestycje w ekologiczne źródła energii.

Podsumowując, Targi RE-Energy to nie tylko wystawa, to dynamiczne centrum wiedzy i innowacji, gdzie każdy, od inwestora po konsumenta, może znaleźć coś dla siebie. To tutaj kształtuje się przyszłość energetyki i ekologii, a każdy uczestnik może stać się jej częścią. Nie przegap tej okazji i dołącz do grona profesjonalistów na Targach RE-Energy!

Na targach przewidujemy 120 wystawców oraz 5000 odwiedzających!
Do zobaczenia w Warszawie!


Źródło tekstu i fotografii:
Materiały organizatora
www.reenergyexpo.pl/o-targach-re-energy/

Powrót

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER

panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com