0
Twój koszyk jest pusty

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy

targi oze, Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy

10-11 września 2019r.

EXPO XXI WARSZAWA

We wrześniu 2019 Warszawa po raz kolejny stanie się miejscem spotkania polskich i zagranicznych ekspertów oraz przedsiębiorców z branży OZE. W warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE–Energy oraz Strefy Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie TermoEXPO.

Targi Energii Odnawialnej RE-Energy to unikatowe wydarzenie targowe dedykowane szeroko pojętej energii odnawialnej (OZE). Podczas wydarzenia zostaną przedstawione najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. RE-energy to nie tylko możliwość pokazania Państwu jak w prosty sposób zadbać o środowisko, ekologicznie dostarczyć i generować energię, ale jest to również możliwość poszerzenia dotychczasowej wiedzy o energetyce i ekologii poprzez konferencje tematyczne czy poszerzanie sieci kontaktów w strefie networkingu biznesowego.

Targi Re-Energy to miejsce spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. To tutaj świat biznesu spotyka się ze światem nauki. Na targach RE-Energy nie może zabraknąć nikogo, kto jest związany z branżą OZE!

Na targach przewidujemy 120 wystawców oraz 5000 odwiedzających!
Do zobaczenia w Warszawie!


Źródło tekstu i fotografii:
Materiały organizatora
www.reenergyexpo.pl/o-targach-re-energy/

Powrót

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER