0
Twój koszyk jest pusty

ENEX – XVIII Targi (OZE) Odnawialnych Źródeł Energii – Kielce 26-27.02.2020

Targi Odnawialnych Źródeł Energii, ENEX – XVIII Targi (OZE) Odnawialnych Źródeł Energii – Kielce 26-27.02.2020

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Międzynarodowych Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX 2020 – największej imprezy branży energetycznej w Polsce!

Targi odbędą się w Centrum Wystawienniczym i Kongresowym Targi Kielce, w Kielcach, w dniach 26-27 lutego 2020. W celach rejestracji uczestników i dowiedzenia się więcej na temat lokalizacji oraz programu targów zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia:

www.targikielce.pl/enex/

Targi ENEX 2020 – Opis wydarzenia

Targi ENEX i ENEX Nowa Energia to wyjątkowa okazja na spotkania dla branży energetycznej podczas jednego z największych wydarzeń w Polsce. Każdego roku targi przyciągają tysiące osób zainteresowanych tematyką energii (w tym energii odnawialnych). W ostatniej edycji uczestniczyło 6 tys. gości, a kolejna wystawa zapowiada się być równie interesująca.

Przewiduje się, że w tegorocznej edycji Targów weźmie udział dwa razy więcej wystawców niż w ubiegłych latach. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli już wystawcy nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Włoch, Holandii, Austrii, Słowacji i Czech.

Targi ENEX / ENEX Nowa Energia to miejsce spotkań branży z wieloletnimi tradycjami. Przeznaczone są dla wszystkich, chcących nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Gośćmi targów są reprezentanci uznanych firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci urządzeń do produkcji i dystrybucji energii, oraz eksperci i naukowcy uczelni technicznych. Wśród gości nie zabraknie również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o finansach i gospodarce energetycznej branży.

Wydarzenia towarzyszące – konferencje, warsztaty i szkolenia

Podczas targów odbywa się wiele interesujących konferencji, warsztatów i szkoleń. Wśród tegorocznych wydarzeń towarzyszących targom pragniemy zwrócić Państwa uwagę szczególnie na:

Salon Energetyki Zawodowej

Salon Energetyki Zawodowej został stworzony dla firm i podmiotów produkujących energię pozyskiwaną z tradycyjnych źródeł oraz sprzęt i części używane do jej przetwarzania. Targi ENEX to popularne miejsce spotkań producentów przetworników, okablowań, skrzyń rozdzielczych oraz liczników energii.

ENERGIA PL

Konferencja Energia PL swoją pierwszą odsłonę miała w 2018 roku. Skupia się ona na dyskusji o przetwarzaniu energii i magazynowaniu jej nadwyżek. W panelach dyskusyjnych poprzedniej edycji wzięli udział uznawani specjaliści z prestiżowych polskich uczelni. Wsparciem dla wykładów teoretycznych stały się także wystąpienia praktyków, ekspertów na co dzień skupiających się na tematyce energii konwencjonalnej.

Forum Fotowoltaiczne Solar +
I Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła

Te tradycyjne już wydarzenia są organizowane przez Redakcję GlobEnergia oraz Targi ENEX Nowa Energia. Spotkania odbywają się co rok i skupiają inwestorów, doradców oraz wykonawców zainteresowanych tematami pomp ciepła i fotowoltaiki. Wydarzenia te stanowią też doskonałą okazję dla potencjalnych klientów, chcących zainwestować w skorzystanie z alternatywnych rozwiązań grzewczych w swojej inwestycji. Tematyka obu forum uwzględnia nowości na rynku, rozwiązania problemów instalacyjnych oraz nowatorskie metody wykorzystania technologii fotowoltaiki i pomp ciepła.

Kongres PORT PC „Dom bez rachunków”

VIII Kongres PORT PC świetnie wpisuje się w branżowy zakres targów. Tematyka ubiegłej edycji wydarzenia dotyczyła optymalizacji kosztów rachunków domowych oraz biznesowych i cieszyła się wielkim zainteresowaniem uczestników. Tegoroczna odsłona kongresu zapowiada się co najmniej równie interesująco, jak poprzednia.

Wystawcy z branży OZE

Wśród wystawców, którzy zadeklarowali udział w tegorocznych targach, znajdą Państwo również stoiska naszych Partnerów i Producentów asortymentu dostępnego aktualnie i wkrótce w naszej hurtowni:

  • JA Solar (producent modułów PV; oficjalny Sponsor Wydarzenia)
  • JinkoSolar Holding Co., Ltd. (moduły PV)
  • SHARP (moduły PV)
  • SMA Solar Technology (podzespoły instalacji PV)
  • SOLAR EDGE (podzespoły instalacji PV)

Podczas ENEX 2020 spotkać można także czołówkę polskich producentów, dystrybutorów, ekspertów, przedstawicieli instytucji rządowych i mediów – gotowych do dzielenia się swoją wiedzą branżową i najaktualniejszymi ofertami w bezpośrednim kontakcie z uczestnikami wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu branżowym!


Źródła:

Materiały dostępne na oficjalnej strony internetowej Targów ENEX 2020:
https://www.targikielce.pl/enex/
Fotografia tytułowa: iStock

Powrót

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER

panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com