0
Twój koszyk jest pusty

V Edycja Konferencji Rynek Mocy w praktyce

Rynek mocy w praktyce, V Edycja Konferencji Rynek Mocy w praktyce

29-30 sierpnia 2019, Warszawa

Rynek mocy w praktyce!

Pod koniec sierpnia odbędzie się piąta edycja konferencji Rynek Mocy w praktyce, wydarzenie niezwykle ważne dla przedsiębiorców i specjalistów z branży OZE. Konferencja ta będzie okazją do wymiany doświadczeń i analizy wyników aukcji oraz certyfikacji, które są kluczowe dla rozwoju sektora odnawialnych źródeł energii.

Uczestnicy będą mieli możliwość dyskusji o wyzwaniach i sukcesach, jakie napotkali w trakcie realizacji projektów OZE, a także poznania najlepszych praktyk i rozwiązań, które mogą przyczynić się do optymalizacji przyszłych przedsięwzięć.

Szczególną uwagę poświęcimy wpływowi zmian w aktach prawnych na polski rynek mocy. Zmiany te mogą mieć istotne konsekwencje dla funkcjonowania rynku, w tym dla strategii inwestycyjnych i operacyjnych przedsiębiorstw. Eksperci prawni i regulatorzy przedstawią swoje perspektywy i podzielą się wiedzą na temat najnowszych regulacji oraz ich implikacji dla branży.

Konferencja będzie również platformą do nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych, co jest nieocenione w dynamicznie zmieniającym się środowisku energetycznym. Spotkania networkingowe umożliwią uczestnikom wymianę poglądów i doświadczeń, a także znalezienie potencjalnych partnerów do współpracy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem rynku mocy w Polsce, od przedsiębiorców po naukowców, do udziału w tej ważnej konferencji. To wyjątkowa okazja, aby być na bieżąco z trendami i kierunkami rozwoju w sektorze OZE oraz wpływać na kształtowanie przyszłości energetycznej kraju.

Dołącz do nas pod koniec sierpnia i bądź częścią tej ważnej dyskusji. Nie przegap szansy na zdobycie cennych informacji i rozwijanie swojej działalności w branży OZE. Czekamy na Państwa!


W dniach 29-30 sierpnia 2019 serdecznie zapraszamy do stolicy na V edycję Konferencji Rynek Mocy w praktyce. To wyjątkowe wydarzenie, które zgromadzi ekspertów i praktyków z całego kraju, aby wspólnie analizować i dyskutować o przyszłości energetyki w Polsce.

Podczas konferencji skoncentrujemy się na analizie dotychczasowych doświadczeń z odbytych aukcji i certyfikacji. Zaprezentujemy również założenia aukcji głównych na rok dostaw 2024, które są zaplanowane na grudzień 2019, oraz omówimy certyfikacje i aukcje dodatkowe, przewidziane na marzec 2020.

Rynek mocy w praktyce!

Szczególną uwagę poświęcimy rozliczeniom obowiązku mocowego oraz konsekwencjom nie wywiązania się przez wytwórcę z tego obowiązku. Będzie to okazja, aby zrozumieć złożoność i wyzwania związane z tym aspektem rynku energii.

Omówione zostaną także wpływy aktów prawnych zawartych w tzw. pakiecie zimowym na polski rynek mocy, ze szczególnym uwzględnieniem jednostek emitujących więcej niż 550 gram CO2 na kWh. To istotne zagadnienie, które wpłynie na kształtowanie polityki energetycznej kraju.

Wśród prelegentów znajdą się kluczowe osoby, przedstawiciele urzędów i instytucji, które nie tylko wypracowały, ale i na co dzień zajmują się rynkiem mocy w Polsce. Ich wiedza i doświadczenie są nieocenione dla zrozumienia i kształtowania przyszłości energetyki.

Jesteśmy przekonani, że nadchodząca konferencja, podobnie jak poprzednie edycje, stworzy przestrzeń dla ważnej merytorycznej debaty w gronie specjalistów. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i nawiązać wartościowe kontakty.

Rynek Mocy w praktyce. Konferencja będzie skupiona na podsumowaniu Pod koniec sierpnia zapraszamy Państwa na piątą już edycję konferencji

Zapraszamy do udziału – dzięki naszym Ekspertom, z wydarzenia z pewnością wyjdą Państwo z solidną dawką wiedzy. Nie przegapcie tej okazji do uczestnictwa w jednym z najważniejszych wydarzeń branży energetycznej w roku.

Do zobaczenia w sierpniu na “Rynek mocy w praktyce” w Warszawie!

Renata Kałużna
Dyrektor Zarządzający
PowerMeetings.eu

Źródło cytatu:

Oficjalny opis wydarzenia na stronie organizatora www.powermeetings.eu

Powrót

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER

panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com