0
Twój koszyk jest pusty

NAGRODA KONSUMENTA 2021 Panele-Sloneczne.com

Z wielką radością
prezentujemy godło

NAGRODA KONSUMENTA 2021

które otrzymała hurtownia
Panele-Sloneczne.com
w głosowaniu online portalu NagrodaKonsumenta.pl
w kategorii

INTERNETOWE SKLEPY Z FOTOWOLTAIKĄ

 

Dziękujemy Państwu po raz kolejny za ten wyjątkowy wyraz zaufania, zaangażowania i wsparcia. Pożytkując ten pozytywny ładunek czystej słonecznej energii nadal będziemy ulepszać i poszerzać naszą ofertę, z misją pozostania liderem wśród bezpośrednich Importerów i Dystrybutorów podzespołów fotowoltaiki w Polsce, wspierając swoimi działaniami zrównoważony rozwój i niezależność energetyczną Państwa gospodarstw domowych oraz instalacji fotowoltaicznych.

Panele-Sloneczne.com – godny zaufania profesjonalny Partner nr 1 Dystrybutorów i Wykonawców instalacji fotowoltaicznych!

 

Klientów i Partnerów zapraszamy do rejestracji konta oraz logowania do naszego portalu na stronie

www.Panele-Sloneczne.com/Kokpit ]

Zyskują Państwo :

  • dostęp do aktualnych CENNIKÓW
  • bieżące informacje o naszych najnowszych OFERTACH
  • możliwość wygodnych i bezpiecznych zamówień w pełni ONLINE
  • regularny dostęp do aktualności z branży OZE oraz bieżących ofert Panele-Sloneczne.com w regularnie wysyłanym NEWSLETTER
panele-sloneczne.com - o nas

O Firmie

Początki naszych działań w energetyce to rok 1986.

 

Poza dystrybucją podzespołów instalacji fotowoltaicznych, w swoim portfolio mamy projekty dotyczące budowy sieci energetycznych, podłączeń średniego i niskiego napięcia, budowę stacji transformatorowych oraz innych elementów farm fotowoltaicznych pod projekt. Wytworzoną energię odkupujemy w konkurencyjnych stawkach.

Zdobyte przez nas wiedza oraz doświadczenie, w połączeniu ze stale rosnącym gronem zadowolonych ze współpracy, wzrost w zakresie nowoczesnych metod komunikacji i dzielenia się wiedzą branżową – to wszystko pozwala nam wierzyć, że w niedługim czasie Panele-Sloneczne.com staną się dla Profesjonalistów z branży OZE Partnerem nr 1!

Poznaj nasze Doświadczenia

Portfolio pomysłow

Zapraszamy Państwa do odwiedzin strony galerii zawierającej pełne portfolio Panele-Sloneczne.com

Wszystkie moduły fotowoltaiczne oraz falowniki posiadają niezbędne certyfikaty, pozytywnie zakończoną kontrolę jakości z wieloletnią gwarancją.

Zobacz portfolio naszych Produktów
panele fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne dofinansowanie

Oferty Specjalne

Zachęcamy do odwiedzin strony OFERT SPECJALNYCH gdzie znajdą Państwo wygodny dostęp do aktualnie promowanych Produktów w naszym asortymencie.

Zamówienia dostarczamy bezpośrednio na wskazany adres, transportem bezpośrednim, w pełni ubezpieczonym i z kontaktem do kierowcy.

Zobacz nasze Oferty Specjalne
baterie

Kompensacja Mocy Biernej

Kompensacja mocy biernej to jedna z istotniejszych kwestii przy projektowaniu współczesnych instalacji elektrycznych, do których podłączone zostają różne odbiorniki i urządzenia. Wraz ze wzrostem opłat naliczanych przez zakłady energetyczne, właściciele dużych przedsiębiorstw (np. hal produkcyjnych) zauważyli zalety, jakie niesie za sobą poprawa współczynnika mocy (PFC).
Dowiedz się jak zmniejszyć koszty utrzymania Twojej farmy PV dzięki kompensacji mocy biernej.

Więcej o Kompensacji Mocy
Panele-Sloneczne.com | Kariera

Finansowanie w Leasingu

Dla Firm i Partnerów poszukujących źródeł finansowania budowy systemów fotowoltaicznych opartych na konkurencyjnych warunkach z minimum formalności, oferujemy finansowanie inwestycji w oparciu o leasing operacyjny.

Najważniejsze cechy oferty : Do 100 000 PLN w metodzie uproszczonej bez dokumentów finansowych | Bez górnego limitu wartości przedmiotu leasingu (w metodzie standardowej) | Opłata wstępna od 10% | Maksymalny okres finansowania 60 m-cy

Poznaj szczegóły oferty Finansowania

Powrót

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER