0
Twój koszyk jest pusty
PolishEnglishUkrainianGermanCzechSlovakRomanianNorwegianLithuanianHungarianSpanish

NAGRODA KONSUMENTA 2021 Panele-Sloneczne.com

NAGRODA KONSUMENTA 2021

które otrzymała hurtownia
Panele-Sloneczne.com
w głosowaniu online portalu NagrodaKonsumenta.pl
w kategorii

INTERNETOWE SKLEPY Z FOTOWOLTAIKĄ

 

Nagroda

Dziękujemy za ten wyjątkowy wyraz Państwa zaufania, zaangażowania i wsparcia. Wykorzystując ten ładunek czystej słonecznej energii, będziemy nadal ulepszać i poszerzać naszą ofertę, z misją aby zostać liderem wśród bezpośrednich Importerów i Dystrybutorów podzespołów fotowoltaiki w Polsce.

Panele-Sloneczne.com – godny zaufania profesjonalny Partner nr 1 Dystrybutorów i Wykonawców instalacji fotowoltaicznych!

Nasza pasja i zaangażowanie w promowanie zielonej energii są niezmiennie silne. Pragniemy, aby każdy nasz klient poczuł, że stawiając na nasze produkty, wybiera nie tylko jakość i niezawodność, ale również przyczynia się do budowania lepszej przyszłości dla naszej planety. Wspólnie tworzymy społeczność, która nie tylko korzysta z energii słonecznej, ale również inspiruje innych do podążania drogą zrównoważonego rozwoju.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować Państwu najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie fotowoltaiki, które są wynikiem naszej ciągłej pracy nad innowacjami. Nasze panele słoneczne to nie tylko produkty, to przemyślane rozwiązania, które łączą w sobie zaawansowaną technologię z troską o środowisko naturalne.

Zachęcamy do śledzenia naszych działań i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się niezależnością energetyczną i niższymi rachunkami za prąd. Razem możemy więcej – razem możemy sprawić, że nasz świat będzie jaśniejszy i bardziej zielony.

 

Klientów i Partnerów zapraszamy do rejestracji konta oraz logowania do naszego portalu na stronie

www.Panele-Sloneczne.com]

Zyskują Państwo :

  • dostęp do aktualnych CENNIKÓW
  • bieżące informacje o naszych najnowszych OFERTACH
  • możliwość wygodnych i bezpiecznych zamówień w pełni ONLINE
  • regularny dostęp do aktualności z branży OZE oraz bieżących ofert Panele-Sloneczne.com w regularnie wysyłanym NEWSLETTER
panele-sloneczne.com - o nas

O Firmie

Początki naszych działań w energetyce to rok 1986.

 

Poza dystrybucją podzespołów instalacji fotowoltaicznych, w swoim portfolio mamy projekty dotyczące budowy sieci energetycznych, podłączeń średniego i niskiego napięcia, budowę stacji transformatorowych oraz innych elementów farm fotowoltaicznych pod projekt. Wytworzoną energię odkupujemy w konkurencyjnych stawkach.

Zdobyte przez nas wiedza oraz doświadczenie, w połączeniu ze stale rosnącym gronem zadowolonych ze współpracy, wzrost w zakresie nowoczesnych metod komunikacji i dzielenia się wiedzą branżową – to wszystko pozwala nam wierzyć, że w niedługim czasie Panele-Sloneczne.com staną się dla Profesjonalistów z branży OZE Partnerem nr 1!

Poznaj nasze Doświadczenia
istock-1180554313_optimized

Portfolio pomysłow

Zapraszamy Państwa do odwiedzin strony galerii zawierającej pełne portfolio Panele-Sloneczne.com

Wszystkie moduły fotowoltaiczne oraz falowniki posiadają niezbędne certyfikaty, pozytywnie zakończoną kontrolę jakości z wieloletnią gwarancją.

Zobacz portfolio naszych Produktów
panele fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne dofinansowanie

Oferty Specjalne

Zachęcamy do odwiedzin strony OFERT SPECJALNYCH gdzie znajdą Państwo wygodny dostęp do aktualnie promowanych Produktów w naszym asortymencie.

Zamówienia dostarczamy bezpośrednio na wskazany adres, transportem bezpośrednim, w pełni ubezpieczonym i z kontaktem do kierowcy.

Zobacz nasze Oferty Specjalne
baterie

Kompensacja Mocy Biernej

Kompensacja mocy biernej to jedna z istotniejszych kwestii przy projektowaniu współczesnych instalacji elektrycznych, do których podłączone zostają różne odbiorniki i urządzenia. Wraz ze wzrostem opłat naliczanych przez zakłady energetyczne, właściciele dużych przedsiębiorstw (np. hal produkcyjnych) zauważyli zalety, jakie niesie za sobą poprawa współczynnika mocy (PFC).
Dowiedz się jak zmniejszyć koszty utrzymania Twojej farmy PV dzięki kompensacji mocy biernej.

Więcej o Kompensacji Mocy
Panele-Sloneczne-com_kariera_iStock-872670728

Finansowanie w Leasingu

Dla Firm i Partnerów poszukujących źródeł finansowania budowy systemów fotowoltaicznych opartych na konkurencyjnych warunkach z minimum formalności, oferujemy finansowanie inwestycji w oparciu o leasing operacyjny.

Najważniejsze cechy oferty : Do 100 000 PLN w metodzie uproszczonej bez dokumentów finansowych | Bez górnego limitu wartości przedmiotu leasingu (w metodzie standardowej) | Opłata wstępna od 10% | Maksymalny okres finansowania 60 m-cy

Poznaj szczegóły oferty Finansowania

Powrót

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER

panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com