0
Twój koszyk jest pusty
PolishEnglishUkrainianGermanCzechSlovakRomanianNorwegianLithuanianHungarianSpanish

DAH Solar – nowy producent na polskim rynku fotowoltaiki

DAH Solar

W związku z dynamicznym rozwojem polskiej branży OZE, od dwóch lat zauważamy pojawianie się na rodzimym rynku coraz szerszej gamy produktów i wytwórców technologii związanych z fotowoltaiką. Jedną z obiecujących nowych na rynku polskim spółek stała się w tym roku firma DAH Solar. Nasza firma stała się jednym z pierwszych bezpośrednich dystrybutorów paneli fotowoltaicznych tego producenta na terytorium Polski.

Marka należy do międzynarodowej spółki Anhui Daheng Energy Technology Co. Ltd., ugruntowanego na rynku chińskim producenta nowoczesnych technologii. Specjalizuje się w projektach i produkcji modułów fotowoltaicznych oraz budowie i eksploatacji elektrowni fotowoltaicznych.


DAH Solar

DAH Solar – panele słoneczne cenione za jakość

DAH Solar aktywnie eksploruje rynek międzynarodowy, ustanawiając sieć sprzedaży w ponad 50 krajach na całym świecie. Założona w 2009 roku firma stale inwestuje w badania oraz rozwój swoich produktów i obecnie ma na swoim koncie już ponad 30 patentów. Posiada jedne z najbardziej zaawansowanych technologii produkcji i systemów kontroli jakości na świecie, by zapewnić wysoki poziom funkcjonowania swoich produktów.

Inteligentny moduł fotowoltaiczny i platforma monitorowania w chmurze opracowane przez DAH Solar znajdują się w czołówce innowacji technologicznych branży solarnej. Produkowane masowo panele fotowoltaiczne Dah Solar cieszą się niezmiennie dobrą opinią i zaufaniem inwestorów z całego świat. Dzięki czemu wyroby firmy zaspokajają wszystkie wymagania stawiane przed wysokiej jakości instalacjami PV. Spółka rocznie produkuje i eksportuje moduły fotowoltaiczne o łącznej mocy ponad 500 MW.

Video z produkcji 


DAH Solar

Panele słoneczne DAH Solar w naszej ofercie

Nasza oferta obejmuje jeden z najpopularniejszych i najbardziej wydajnych modeli paneli słonecznych DAH Solar :

DAH 340W Mono HC 9BB

DAH Solar

DAH 340W Mono HC 9BB wykorzystuje technologię wyjątkowo skutecznych pół-ciętych ogniw monokrystalicznych w układzie z 9 szynami przewodzącymi. Doskonała wydajność wykorzystania powierzchni modułu zapewnia skuteczne zwiększenie gęstości mocy i redukcję kosztów eksploatacji.

  • Obniżenie temperatury gorącego punktu modułu słonecznego przy przekroczeniu 20° C zapewnia stabilność i niezawodność systemu.

  • Większa powierzchnia przyjmująca promieniowanie słoneczne przekłada się na wyższą moc paneli słonecznych oraz niższe koszty działania systemu.

  • Niższy współczynnik temperaturowy, zerowy wzrost intensywności odbicia przy głęboko pochłanianym świetle.

  • Więcej przewodów szynowych oznacza mniej uszkodzeń, jednocześnie powierzchnia przyjmująca światło i moc są również zwiększone poprzez zwężone ogniwa szynoprzewodu.

  • Redukcja strat wynikających z odchyleń przepływu i oporu prądu elektrycznego.

Produkty DAH zatwierdzone zostały przez międzynarodowe certyfikaty TUV, CE, CEC, INMETRO, FIDE itp. oraz certyfikaty krajowe, takie jak CQC, Leader, ISO9001, ISO14001, czy OHSAS18001.

Moduły fotowoltaiczne Half-Cell DAH Solar

Moduły zostały wykonane w technologii monokrystalicznych ogniw Half Cell (Half Cut). Tego typu panele są zaprojektowane specjalnie w celu zminimalizowaniu strat spowodowanych zacienieniem bądź zalegającym na powierzchni śniegiem, a także uzyskania jak najwyższej wydajności.

W technologii tej ogniwa modułu zostały podzielone na pół. W ten sposób ze standardowych ogniw w rozmiarze 156×156 mm otrzymujemy ogniwa 156×78 mm. Warto tu zaznaczyć, że w układzie tradycyjnych paneli znajduje się po 60 ogniw, a w modułach Half Cell jest ich fizycznie dwa razy więcej. Połówkowe ogniwa powiązane są w mniejsze moduły połączone ze sobą przy użyciu szyn równoległych. Dzięki czemu ogniwa HC wykazują zmniejszone napięcie i mniej intensywny prąd wyjściowy w stosunku do ogniw pełnych.

Pół-ogniwa zbudowane połączonych ze sobą w układ niezależnych indywidualnych elementów. Z tego też powodu zacienienie, zanieczyszczenie lub uszkodzenie mechaniczne nie blokuje pracy całego modułu PV. Przy użyciu tradycyjnej technologii nawet wraz z niewielkim zacienieniem dolnej części danego ogniwa nastąpiłoby jego całkowite odcięcie. Natomiast w ogniwach typu Half Cell wyłączy się tylko jego jedna połowa.

DAH Solar

DAH Solar

Nowi producenci na polskim rynku OZE wspierają dynamiczny rozwój

Wysokie zainteresowanie w Polsce modułami PV nowych producentów, takich jak DAH Solar, wynika z dokonującego się na przestrzeni mijających kilku miesięcy dynamicznego rozwoju branży Odnawialnych Źródeł Energii oraz intensywnie narastającego zainteresowania budową instalacji fotowoltaicznych zarówno na potrzeby gospodarstw domowych, jak też na skalę komercyjną i przemysłową.

Sytuacji tej sprzyja ciąg zmian w polskim prawie w kontekście nowelizacji ustawy o OZE. W szczególności legislacja definicji prosumenta energii odnawialnej. Na rynku prosumenckim znajdziemy takie programy dotacyjne, jak: Mój Prąd, Czyste Powietrze, dofinansowania ze środków gminnnych, dofinansowanie w leasingu. Ministerstwo Klimatu i Urząd Regulacji Energetyki planuje także ciąg aukcji na rok 2020 w celu wspierania inwestycji w 1000 MW dużych (tj. powyżej 1 MW) oraz 500 MW mniejszych (tj. poniżej 1 MW) instalacji produkujących czystą energię pochodzącą z promieni słonecznych.

Dzięki wszystkim tym rozwiązaniom prawo umożliwia już rozliczanie się w systemie obniżek nie tylko posiadaczom instalacji przydomowych. Również tyczy się to właścicieli mikroinstalacji OZE – czyli układów o łącznej mocy nie większej niż 50 kW.

https://u329689.stronazen.pl/finansowanie/

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty importu paneli słonecznych DAH Solar bez pośredników. Dzięki czemu zyskują Państwo produkt wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie.


Źródła

DAH Solar _ strona producenta dahsolarpv.com | materiały handlowe

GramwZielone.pl _ gramwzielone.pl/energia-sloneczna/102603/nowy-producent-modulow-fotowoltaicznych-na-polskim-rynku-dah-solar

Fotografia : iStock

Powrót

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER

panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com