0
Twój koszyk jest pusty

ULICA

Ulica Solar – Wysoka wydajność, niska cena

Ulica Solar powstało w chińskim mieście Xuzhou w 2005 roku i od tamtego czasu nieprzerwanie pnie się po szczeblach w hierarchii najlepszych firm związanych z branżą fotowoltaiczną.

Jednym z najbardziej znanych produktów Ulica Solar jest seria paneli słonecznych o nazwie “Mono“. Panele z tej serii są wykonane z monokrystalicznego krzemu o wysokiej czystości, co zapewnia wyjątkową wydajność w przetwarzaniu światła słonecznego na energię elektryczną. Dodatkowo, zastosowanie technologii PERC pozwala na zwiększenie wydajności modułów i zapewnia lepsze rezultaty nawet w warunkach niskiego nasłonecznienia.

Ulica Solar odnosi wiele znaczących osiągnięć. W 2019 roku firma zdobyła prestiżowy tytuł “Top Performer” w teście niezależnego laboratorium DNV GL, potwierdzając doskonałą jakość i wydajność swoich paneli słonecznych. Ulica Solar również zyskała uznanie jako wiodący dostawca paneli fotowoltaicznych na skalę globalną, zasilając różnorodne projekty od małych instalacji mieszkalnych po duże elektrownie słoneczne.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtry Wyniki sortowania
Reset Zatwierdź

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER