0
Twój koszyk jest pusty

LONGi

LONGi – Inwestycja w OZE

Firma LONGi jest światowym liderem w produkcji ogniw i modułów fotowoltaicznych oraz kompleksowych rozwiązań solarnych. Została założona w 2000 roku w Xi’an, w prowincji Shaanxi, w Chinach. LONGi to skrót od “Long-term Investment”, co odzwierciedla ich misję długoterminowego zaangażowania w przemysł energii odnawialnej.

Jednym z flagowych produktów firmy LONGi jest seria paneli słonecznych o nazwie Hi-MO. Panel Hi-MO to wydajne, monokrystaliczne ogniwo fotowoltaiczne, które charakteryzuje się wysoką mocą i doskonałym wydajnościom w różnych warunkach oświetleniowych. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii PERC oraz struktury półogniwowej, panele Hi-MO zapewniają zwiększoną absorpcję światła słonecznego i wyższy współczynnik konwersji energii.

Najważniejsze dokonania firmy LONGi to liczne rekordy w dziedzinie wydajności ogniw i modułów fotowoltaicznych. W 2017 roku LONGi ustanowiło światowy rekord wydajności ogniw PERC, osiągając sprawność 22,71%. W 2020 roku firma pobiła własny rekord, osiągając efektywność na poziomie 24,06%. To dowód na nieustanne dążenie do doskonalenia i innowacji.

Wyświetlanie 1–15 z 30 wyników

Filtry Wyniki sortowania
Reset Zatwierdź

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER

panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com