0
Twój koszyk jest pusty

Canadian Solar

Canadian Solar – Energia słoneczna na wyciągnięcie ręki

Canadian Solar znajduje się aktualnie na szczycie jeśli chodzi o dostarczanie rozwiązań z branży OZE na skale światową. Od momentu powstania firma nieprzerwanie się rozwija i może pochwalić się ogromnymi sukcesami i wieloma wyróżnieniami.

Firma Canadian Solar została założona w 2001 roku przez dr. Shawa Qina, Chińczyka, który zaczął swoją karierę w Kanadzie. Dr. Qin posiadał bogate doświadczenie w dziedzinie technologii fotowoltaicznych oraz wiedzę z zakresu biznesu. Wykorzystując swoje umiejętności i zrozumienie rosnącego znaczenia energii odnawialnej, dr. Qin postanowił założyć firmę, która stałaby się czołowym graczem na rynku energii słonecznej – tak właśnie powstało Canadian Solar.

Jakie są największe dokonania Canadian Solar?

Osiągnięć i wyróżnień mamy całą masę, ale zdecydowanie największym jest ustanowienie kamienia milowego na pokaźną sumę paneli fotowoltaicznych, bo mówimy tu aż o 70 GW paneli słonecznych, które dostarczone zostały na całym świecie, a to pozwoliło z kolei na zasilenie tysięcy domów i przedsiębiorstw w energie słoneczną. Canadian Solar może się też poszczycić braniem udziału w największych projektach solarnych na świecie, np. Współtworzyła Park Solarny Cestas we Francji i Park Solarny Pirapora w Brazylii.

 

Wyświetlanie 1–15 z 24 wyników

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER

panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com