0
Twój koszyk jest pusty

SolarEdge

SolarEdge – Topowa technologia w branży OZE

Firma została założona w 2006 roku w Izraelu przez Guya Selly’ego, który postanowił wykorzystać swoje doświadczenie w branży elektronicznej do stworzenia nowatorskiego systemu optymalizacji i monitorowania instalacji fotowoltaicznych.

Głównym produktem SolarEdge jest system optymalizacji mocy (Power Optimizer), który zapewnia maksymalną wydajność w przypadku paneli słonecznych zainstalowanych na różnych dachach czy pod różnymi kątami. Power Optimizer jest inteligentnym urządzeniem, które umożliwia monitorowanie wydajności poszczególnych paneli, minimalizując straty energii spowodowane przez cienie, zanieczyszczenia lub uszkodzenia. Dzięki temu systemowi, panele fotowoltaiczne pracują na pełnej wydajności, co przekłada się na większe oszczędności dla użytkowników.

Prestiżowe nagrody dla SolarEdge

SolarEdge zyskał ogromne uznanie na rynku dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom. Firma została wielokrotnie nagrodzona za swoje osiągnięcia, w tym za rewolucyjne podejście do optymalizacji paneli słonecznych i inwerterów. W 2018 roku SolarEdge zdobył prestiżową nagrodę Intersolar za swój system optymalizacji mocy, a w 2020 roku został uhonorowany nagrodą Edison Award w kategorii “Energia odnawialna i zrównoważony rozwój”.

Wyświetlanie 1–15 z 21 wyników

Filtry Wyniki sortowania
Reset Zatwierdź

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER