0
Twój koszyk jest pusty

Exiom

Exiom – Wizjonerskie podejście do paneli słonecznych

Firma Exiom to producent wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych z Hiszpanii. Moduły tej firmy cechuje wysoka wydajność oraz trwałość, co czyni je doskonałym wyborem dla osób, które oczekują najlepszych rozwiązań z dziedziny fotowoltaiki.

Historia marki Exiom jest stosunkowo krótka, bo firma powstała w 2009 roku, ale na stałe wpisała się już jeśli mowa o dostarczaniu paneli fotowoltaicznych. Aktualnie zatrudniają ponad 200 pracowników i stale się rozwijają.

Jakby tego było mało, to Exiom należy do zestawienia Tier-1, a to potwierdza tylko, że firma radzi sobie w dużych projektach i odznacza się wysoką jakością produktów.

Czym cechują się panele firmy Exiom?

Przede wszystkim są na wskroś klasyczne i wydajne. Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań, panele Exiom nadają się dla przedsiębiorstw każdego typu oraz do rozwiązań domowych. Charakterystyczne cechy paneli tej firmy to chociażby wykorzystywanie ogniw PERC oraz cięcie ogniw na pół i układanie na dwa bloki co niweluje problemy z cieniem w dolnej części modułu, który wpływałby na górną część.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtry Wyniki sortowania
Reset Zatwierdź

WSPARCIE

+48 727 710 027
KONTAKT@Panele-Sloneczne.com

Magazyn we Wrocławiu
Panattoni Park, Rakietowa 37
54-615 Wrocław

Magazyn w Łodzi
Gospodarz 51a
95-030 Rzgów

NEWSLETTER

panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com panele-sloneczne.com